Hong Kong & Macau

Hotboy8001

Ervaringsdeskundige
10 feb 2018
336
158
Dat ziet er heerlijk uit een mooie Tiny prinses, beentjes goed open en lekker diep er in en nog een mooie toef haar als bonus .: snel weer eens die kant op! Waar had je deze dame gevonden?

@bareboy hoe zoek je op Telegram die dames op? Ik zit ook in allerlei groepen in Azië maar daar kan je alleen het aanbod zien en niet reageren ( lukt mij niet)
Badoo
 

Hotboy8001

Ervaringsdeskundige
10 feb 2018
336
158
Een afkorting van de volgende woorden: "DoMestic HELper" en "hOER"? D-M-HEL-OER
Echt die DMH zijn rete geil. Je beleeft echt de mooiste en geilste Girlfriend Experience dates.
Somige hebben jaren geen sex meer gehad, kans op SOA bijna 0%
 

bareboy

Ervaringsdeskundige
9 apr 2015
878
365
Something strange is happening .
Part Time Girl Friend Hong Kong
PTGFHK groups on Telegram
 

bareboy

Ervaringsdeskundige
9 apr 2015
878
365
A lot of paid Adverts here.
Personally shopping thr girls yourself in Wan Chai at weekends is much better and less expensive .
 

MartinG

Ervaringsdeskundige
21 feb 2022
652
655
@bareboy ik zie alleen maar Chinese tekens als ik zoek op PTGFHK mss doe ik iets niet goed. Wat zijn de kosten gemiddeld voor een date daar in Euro's ?
 

bareboy

Ervaringsdeskundige
9 apr 2015
878
365
On Telegram you need to pay extra for the translation service on the app . But it's worth it .
Telegram is the best online service in Hong Kong .
But go to Wan Chai at the weekends sometimes free always wet and horny girls waiting for European men and sex.
 

Paul33

Snuffelaar
1 jul 2021
6
13
Na een paar maanden opnieuw HK mogen bezoeken. Nu had ik met 2 DMH contact gehouden en met de ene afgesproken op de dag van aankomst zondag en de ander op maandag.
Beide dagen amper de hotelkamer afgekomen en alle posities van de Kamasutra waar ik lichamelijk nog toe in staat ben uitgeprobeerd. Beide dames wilde geen condoom want puur was beter... Ondanks dat ze wisten dat ik niet meer voor nageslacht kon zorgen... Dit alles in ruil voor een wandeling en een lunch / Diner.... Over een GF experience gesproken.

Beide dames via DateinAsia leren kennen dus heren, doe er je voordeel mee.

Op zondag was ik vanaf 21:30 alleen en ben ik bij de Taboo een drankje gaan doen. Als je je ongemakkelijk wil voelen is dat een aanrader.... Binnen 1 minuut had ik al 6 dames om me heen en tegen me aan die allemaal wel iets wilde drinken...
In mijn optiek allemaal veel te opdringerig en Nee is geen bestaand woord voor de dames. interessant om eens mee te maken... maar zeker geen relaxte avond zo .
 

tim

Ervaringsdeskundige
16 jun 2015
616
435
Wan Chai is een (uitgaans)gebied in Hong Kong.
Aan de andere kant van het water heb je "Tsim Sha Tsui". Op google map vind je het wel.
 
Terug
Naar boven